O nas
quienes-somos_02.png
quienes-somos_03.png

Terra Olive to marka należąca do Garcia de la Cruz Group. Garcia de la Cruz Group jest właścicielem gajów oliwnych, tłoczni i rozlewni oraz zarządza produkcją i eksportem swoich produktów. Firma została załozona przez rodzinę Garcia de la Cruz w 1872 roku i od pięciu pokoleń nieprzerwanie dba o jakość swoich produktów.

Siedziba firmy mieści się w centralnej Hiszpanii, w północnej części La Manchy oraz w południowej części prowincji Toledo, w mieście Madridejos, 70 km od Toledo i 118 km od Madrytu.
Eksportujemy szeroki asortyment produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem jakości produktów i usług.

Extra Virgin Olive Oil produkujemy i tłoczymy w naszej własnej tłoczni i z naszych oliwek, zachowując standardy jakości oraz certyfikaty Designation of Origin (D.O. Montes de Toledo - Toledo Mountains). Nasze produkty są sprzedawane w szklanych butelkach, butelkach PET oraz puszkach z zachowaniem najsurowszych standardów jakościowych.

W skład szerokiej gamy naszych produktów sprzedawanych na całym świecie wchodzą również oliwki stołowe, winegrety, pikle oraz pesto i aromatyczne oliwy.

Naszą misją jest propagowanie produktów Terra Olive na całym świecie, nieustanne zapewnianie najwyżej jakości, aby nasi konsumenci mogli rozkoszować się naszymi produktami przy swoich stołach z rodziną i przyjaciółmi. Produkty Terra Olive to nasza pasja i chcemy dzielić tę pasję ze wszystkimi miłośnikami zdrowych i smacznych potraw na całym świecie.